Колектив салону краси у Тальному вдруге проводить благодійну лотерею для підтримки військових

Сестри Анна Фещенко та Олена Сергієнко з Тального на Черкащині почали реалізовувати свою мрію ще з 2010 року. За той час, кажуть, багато що змінювалося. Та спільна ще дитяча мрія – дарувати всім красу і робити це разом – стала головною у їхньому житті. Тож сестри відкрили салон краси у Тальному. А з початку повномасштабної війни дівчата почали волонтерити.
– Відновили роботу салону з березня, адже економіку потрібно було підіймати та підтримувати. Наш салон розміщується біля місця проживання переселенців, які за вимушених обставин переїхали жити до Тального. Тому, спілкуючись з ними, слухаючи їхні історії про те, як втрачали рідних, залишались без даху над головою, ми задумались про допомогу цим людям, – розповідає Олена.
Також дівчата почали допомагати військовим. Розповідають про свого знайомого, який мав власну адвокатську контору та щасливу сім’ю, а от від початку повномасштабної війни жінку з дітьми відправив закордон, а сам впевнено пішов на захист нашої держави. Нині тримає стрій разом з побратимами на передових позиціях. Дівчата захоплюються неймовірною мужністю та відвагою свого знайомого. Саме тому і вирішили не стояти осторонь та робити свій внесок у Перемогу.
Згодом, кажуть, побачили, що друг збирав кошти на автомобіль для фронту, тому вирішили долучитися. Однак підійшли до цього по-своєму. Зробили у салоні благодійну лотерею для клієнтів, виграшним подарунком якої стала одна із їхніх послуг.


– Розіграш провели у соцмережі. Бажаючі купували номерок, але переможець був один, який і отримав приз – одну із наших послуг. Попередньо ми проводили опитування, запитуючи у людей, якою послугою вони б хотіли скористатися. Як з’ясувалося, це нарощування вій, що й стало виграшем, – розповідає Анна.
З лотереї дівчата зібрали 1000 грн. Всі кошти надіслали на рахунок свого друга-військового. Зауважують, що сума ніби й не така вагома, проте саме таким чином їм вдасться не лише самим долучатися до допомоги, а й стимулювати інших. Все для того, як запевняють наші співрозмовниці, щоб люди постійно підтримували військових, розуміли, що в єдності і взаємній допомозі є наша сила.


Натепер колектив салону організовує ще один такий розіграш. Уже провели опитування стосовно можливої виграшної послуги і знову це нарощування вій. Розіграш, зі слів сестер, планується згодом. Окрім того, у салоні співробітниця-косметологиня Юлія всі кошти за послугу проколювання вух перераховує на ЗСУ.
– Зараз всі наші бажання, сили та дії націлені на підтримку, на допомогу, на швидшу Перемогу. Тому ми долучаємося, як можемо. Продовжуємо працювати, підтримуючи економіку країни, та намагаємося долучати наших клієнтів та всіх інших, проводячи такі благодійні лотереї, – кажуть сестри.

Ольга МОСКАЛЕНКО

Читайте також: На ремонт автівки для військового з Тального не вистачає 16 тисяч гривень

Читайте нас також в Telegram!

02.08.2022 16:00
Переглядів: 3183
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.