Інформація для внутрішньо переміщених осіб Тальнівської громади

Відзавтра внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Тальнівської міської територіальної громади, видаватимуть гуманітарну допомогу.
Допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у сільських населених пунктах громади, за сформованою потребою, починаючи з 23 листопада, видаватимуть через старост Тальнівської міської ради. Перша партія допомоги надійде на старостинський округ №3 (староста – Михайло Капериз), друга – на старостинський округ №2 (староста – Тетяна Гудзенко), третя – на старостинський округ №1 (староста – Павло Козаченко).
З усіма питаннями щодо отримання допомоги у селах громади звертатися до працівника віддаленого робочого місця відділу Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Тальнівської міської ради.
Відзавтра до кінця поточного тижня також запланована видача гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають у місцях базування на території громади.
На наступному тижні відбуватиметься видача допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають у приватному секторі міста Тальне. Звертатися до відділу з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я Тальнівської міської ради за адресою: м.Тальне, вул.Соборна,45.
22.11.2022 17:21
Переглядів: 728
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.