Хто може стати добровольцем та за необхідності допомагати тальнівським рятувальникам

фото тематичне

16 травня на засіданні виконавчого комітету Тальнівської міської ради затвердили Положення про добровільне формування цивільного захисту Тальнівської міської територіальної громади. Так, згідно цього документу, до складу формування на добровільних засадах можуть бути зараховані громадяни України: чоловіки та жінки віком від 18 до 45 років, які за станом здоров’я придатні до військової служби, крім вагітних жінок та жінок, які мають дітей до 8-річного віку. В країні війна, а отже, ми, як і інші регіони, не застраховані від падіння тих же ракет, бомбардування, що спричиняє значні руйнування будівель, утворення завалів, і маємо бути готовими до будь-якого сценарію. Дане формування необхідне, аби будь-якої миті було кому прийти на підмогу рятувальникам: розбирати поверхневі завали, розчищати дороги, аби могла пройти техніка, допомагати евакуйовувати постраждале населення, доставляти медикаменти, продукти харчування, допомагати розгортати пункти тимчасового проживання людей та ін.. на території громади.

За словами Олександра Кармана, спеціаліста І категорії з питань благоустрою, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і територій відділу ЖКГ міськради, триває реєстрація добровольців. Наразі відомо про щонайменше 7 зареєстрованих осіб. Однак це крапля в морі.

– Мова йде про добровільне формування на території громади, – пояснює Олександр Анатолійович. – Якщо виникає надзвичайна ситуація, підключають всі служби. Добровольці у такому випадку переходять у розпорядження керівника робіт по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

У Положенні прописана структура формування – це ланки, групи та команди, зазначений перелік оснащення. На останні, за словами Олександра Анатолійовича, ще потрібно буде виділяти кошти, аби закупити.

Бажаючі стати добровольцями можуть зареєструватися, заповнивши анкету за посиланням: https://dmpo.dsns.gov.ua (в розділі «Я хочу стати добровольцем»). Разом ми переможемо! Бережи нас, Боже!

Марта ДОВЖУК

Читайте також: Звенигородські шестикласники підтримали поліцейських

Читайте нас також в Telegram!

22.05.2022 09:52
Переглядів: 622
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.