Голова Тальнівської РДА розізлив радикалів

( на фото Василь Клименко)

На останній сесії міської ради під час обговорення питання про виділення додаткових коштів на пільгове перевезення, депутат від Радикальної партії Василь Івченко піддав жорсткій критиці роботу райдержадміністрації. Звертаючись до виконуючої обов’язки міського голови Ірини Топтун та голови районної ради Валентини Любомської він зазначив:

“Адміністрація нічого не робить. Спонукайте, щоб хоч щось робили. Вони брешуть людям в очі. Я про це говорив на сесії районної ради, куди мене запросили. Я голові адміністрації говорив в очі – ви нічого не робите. Він сказав: “Виправимо”. А потім зібрав журналістів і знову ту саму брехню повторив. До нас на сесію прийшов заступник голови райдержадміністрації, посидів трохи і втік. Зайнятий сильно. Давайте звернемося до адміністрації, щоб вона згідно повноважень попрацювала над наповненням бюджету і тоді я перший запропоную віддати 200 тисяч на пільгове перевезення.

Нагадаємо, на початку року саме депутати Радикальної партії виступили на захист голови райдержадміністрації Василя Клименка, коли районом пройшла чутка, що того мають зняти з посади.

Олег ШАТАЙЛО

02.08.2016 16:12
Переглядів: 1019
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.