Фронтмен гурту «Тінь Сонця» дав сольний концерт у Тальному

Гучними оплесками та вигуками «Браво!» вітала тальнівська публіка 20 лютого у Тальнівському РБК соліста гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка. На концерт приїхали шанувальники і з сусідньої Звенигородки. Поки артист виступав і заспівав два десятки пісень, глядачі мусили зігрівати руки, ховаючи їх глибоко в кишені, та пританцьовувати буквально на місці, адже у залі було холодно, чого не скажеш про попередній сольний концерт цього виконавця у сусідній Звенигородці, що відбувся, як кажуть, у теплі й добрі.

Та й звучання там було на порядок кращим. Найпершою піснею з рядками «Мчать наші козаки на небесних конях…» соліст вшанував пам’ять Героїв Революції Гідності. У репертуарі цього дня прозвучали відомі композиції гурту: «Душі криниця», «Козаки», «Народна війна», «Лента за лентою», «Меч Арея», щемлива «Ніколи не плач»… Пісню «Два кольори» підспівували і студенти, і старше покоління. Сергій Василюк співав і українською, і білоруською мовами. Між піснями, які, до речі, можна було навіть замовляти, артист «поправляв приціл свого інструменту» (гітари), декламував Василя Стуса, спілкувався зі слухачами і відповідав би на чисельні запитання залу, якби ті виникли. Але чомусь тальнівська публіка до питань бралася не охоче, чого не скажеш про ту ж Звенигородку. Загалом концерт тривав майже дві години. Останні пісні зал слухав навстоячки.

Почути «Тінь Сонця» у Тальному втретє стало можливим за сприяння місцевих сільгосптоваровиробників. Від ГО «Спілка ветеранів та учасників АТО», Тальнівської районної спілки «Майдан» та ВО «Свобода» (м. Тальне) громадська активістка Зінаїда Водяніцька вручила Сергію Василюку подяку «за свідому громадську активну позицію та вагомий особистий внесок у справу популяризації української пісні, збереження національних традицій», побажала натхнення та сили у благородній справі.

–Я хочу подякувати від імені всіх присутніх, від імені адміністрації та районної ради, нашої громади за дуже цікавий концерт, за те, що ви приїхали до нас, – звернувся до фронтмена голова Тальнівської РДА Олександр Цимбал. – Дай, Бог, вам наснаги, здоров’я, творчих задумів і побільше повних залів. І щоб приводом нашої наступної зустрічі у цьому залі була перемога України у цій клятій війні.

Ольга ОСІЯНЕНКО

25.02.2020 12:48
Переглядів: 935
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.