Дорогі земляки!

Щиро вітаю з прийдешнім 2021 роком та Різдвом Христовим! Ці свята особливі, адже саме в ці, улюблені з дитинства дні, наші серця наповнюються світлом радості, очікуванням різдвяного дива, теплом і надією на краще. Дякую усім, хто впродовж року своєю працею, талантом, мудрістю, добром працював на благо Тальнівщини. 2021 рік буде не простим для нас, адже утворилася одна велика Тальнівська громада, прийшла нова влада, яка змушена буде виправляти помилки і гріхи колишнього керівництва району, що діяло лише у власних інтересах і не бажало оптимізовувати установи, заклади освіти, медицини, працювати з інвесторами та податками, аби примножувати бюджет та закладати кошти на розвиток. Натомість, після старої влади, нашій громаді залишилися безліч проблем – розбиті дороги, малокомплектні школи, медичні заклади без потрібного оснащення, доживаючу інфраструктуру. Тому новій команді Тальнівської громади доведеться долати нелегкий шлях у новому році, найперше – це ліквідовувати та виправляти халатність колишнього керівництва району. А буде нелегко!
Тому бажаю, щоб у 2021 році здійснилися усі гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній. Хай міцною буде віра у справедливість та власні сили, добрим і великодушним серце, благочестивими думки і наміри, успішними справи, благородними вчинки.
Нам треба думати про життя і діяти задля життя. Задля наших дітей, жінок, батьків. Задля продовження роду, задля його здоров’я і його майбутнього.
Від кожного з нас залежить, чи прокинемося ми завтра в успішній, самодостатній, процвітаючій державі – Україні, чи знатимуть та чи передаватимуть наші діти та онуки українські традиції наступним поколінням, чи пам’ятатимуть через роки про тих, хто загинув на Сході. Ми маємо плекати в дитячих серцях любов: до своєї рідної землі, до ближнього, до Бога та до Православної Церкви України, бо вона – фундамент нашого життя, духовного розвитку.
Надходить рік великих можливостей. Я прошу у Господа міцного здоров’я, щастя і добра для кожного з В-ас, для кожного з нас, для наших сімей і нашого народу.

З повагою Володимир МОВЧАН

30.12.2020 09:27
Переглядів: 2807
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.