Допоможемо військовому з Тальнівщини зібрати кошти на авто і рації

6 березня 30-річний Микола Буренок із Папужинців на Тальнівщині добровільно пішов захищати свободу своєї Батьківщини. Про таке рішення чоловіка, каже його дружина Ліна Гончарук, дізналася тільки тоді, коли він сказав, що потрібно зібрати речі. Раніше, за словами жінки, він не служив, але на захист рідної землі пішов впевнено з переконливою позицією, що Перемога може бути тільки за Україною.

На сьогодні бригаді військових, де служить Микола, терміново потрібні транспорт (пікап або бус) та 10 рацій. Все це коштуватиме не менше 90 000 грн. Пані Ліна щиро прохає небайдужих допомогти зібрати ці кошти і придбати все необхідне якнайшвидше, щоб хлопці впевненіше та оперативніше могли маневрувати у протидії ганебному ворогу.

Відгукнімося разом на допомогу та швидко завершимо збір, щоб наші оборонці були впевнені в тому, що їхній тил міцний. І тут ми, так само, як вони стоїмо на пильній варті, бо дякуємо їм за захист і також хочемо вільно жити.

Кошти для підтримки захисників можна перераховувати на банківську карту дружини військового – 4149 4991 4283 2631 – Гончарук Ліна Юріївна, або тальнівської волонтерки – 4149 4998 0857 5979 – Радченко Анна.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: На Тальнівщині за два дні зібрали допомогу дітям-сиротам

Читайте нас також в Telegram!

06.07.2022 16:18
Переглядів: 1237
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.