Діти з села на Тальнівщині не мають де займатися танцями

фото тематичне

До нашої редакції звернулися жителі села Тальянки на Черкащині з прохання допомогти вирішити наступну проблему: дітям, які займаються танцями, у селі не знайдеться відповідного приміщення – ніякого. Не кажучи, про дзеркала, тренувальні станки, підлогу тощо. Коли в село приїхало молоде подружжя Михайла та Віталіни Даниленків, що недавно відкрили танцювальний клас у Тальному, відразу назбирали дві вікові групи дітей. Бажаючі приїжджали також із сусіднього Легедзиного. Займалися діти спершу у приміщенні коледжу, потім у гуртожитку. Але коли гуртожиток почали використовувати для поселення внутрішньо переміщених осіб, дітей звідти попросили. Діти з Легедзиного перебралися у сільський клуб і з задоволенням продовжують заняття. А от тальянківським бери хоч на вулиці займайся, бо приміщення клубу так і стоїть недобудоване. У сільську раду не пускає адміністраторка, аргументуючи, що не має права. Хоча, за словами батьків, на другому поверсі в адмінбудівлі є простора зала, яку можна було б використати під танцклас. Та дітям – зась, є відповідні закони. А от сама адміністраторка, кажуть батьки, два місяці прожила у ФАПі, аж поки хтось з місцевих не подзвонив на Київ.

– До яких же пір ми житиме як на острові? Будь-яка ініціатива зіштовхується з міцною стіною байдужості й небажання щось робити. У нас немає, як в інших селах, клубу, то що нашим дітям залишається – дичавіти? Зараз і так в школу не ходять, – жаліються батьки.

У пошуках правди вони додзвонилися до голови Тальнівської міської громади Василя Сідька:

– Пишіть листа, хто де чим займається, скільки дітей. Будемо вирішувати. Його треба правильно оформити, узаконити. Про що мова йде, приміщення для дітей обов’язково виділимо, – сказав мер.

Та тільки чи займатимуться там діти, невідомо. Поки закінчиться процес узаконення та оформлення, то й осінь прийде, а приміщення сільської ради не опалюється. «Ото, й по танцях!» – переконані батьки.

Вони по-доброму заздрять тим батькам, які мають прекрасні умови для занять танцями і їхні діти можуть розвиватися, причому, у своєму селі. От тільки шкода, що це село далеко від Тальянок. Погодьтеся, у Криві Коліна не наїздишся.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також: Мати шістьох дітей у Лисянці опікується матерями-героїнями

Читайте нас також в Telegram!

22.05.2022 10:08
Переглядів: 714
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.