Візажист з Тального: «Природність у макіяжі – це успіх будь-якого образу»

Кожна людина хоче гарно виглядати, особливо це стосується жінок. Хто допоможе створити власний образ, надасть загадковості та шарму? Візажист легким змахом пензля підкреслить унікальність кожної дівчини.

Сьогодні говоримо з 27-річною тальнівчанкою Анастасією Мельник про її цікаву та витончену роботу, про те, як реалізувалась у цій сфері та чому природна краса – найкраща, а також про те, як подбати про себе у спекотне літо, щоб виглядати свіжими та молодими.

Настя вчилась на бухгалтера, проте працює не за фахом – візажистом та brow-майстром. Любов до краси у неї почалася ще з дитинства. Як і багато дівчаток, вона брала мамину косметику та фарбувала ляльок, подруг і себе. Що ж незвичного в цих дитячих розвагах? А те, що вже змалечку дівчина розуміла, що за допомогою косметики можна підкреслювати індивідуальність кожної дівчини.

– Мені завжди подобалось займатись творчістю: малювати, фарбувати, придумувати щось своє. У той час я нічого не знала про різноманітні техніки макіяжу, але мені подобалося бачити радісні обличчя моїх подруг, – згадує Анастасія. – Я дуже хотіла стати візажистом, але батьки вважали, що це несерйозна професія, тому обирали із більш «реальних», на їхній погляд, спеціальностей. Тому я пішла вчитись на бухгалтера. Я вивчилась, але моя мрія не змінилась. Найбільшим бажанням було розвиватись у б’юті-сфері. От не бачила я себе в бухгалтерії з документами. Чоловік вірив в мій талант, тому подарував мені сертифікат на навчання до досвідченого профі, в якого я мріяла вчитись – Вікторії Пархоменко, яка більше 20 років навчає мейк-апу у власній студії макіяжу в Умані.

Із того моменту Настя почала реалізовувати себе як професіонала у б’юті-сфері: купила різну професійну косметику, тестувала, яка краща, щоб знайти свою, і почала професійно фарбувати дівчат та жінок. Свого кабінету не має, працює поки дома, для цього виділила окрему кімнату. Але мріє відкрити свою невеличку б’юті-студію. Дівчина зізнається, що починати «з нуля» було нелегко, особливо, у маленькому місті. Проте до неї звертаються, а отже вона навіть не думає зупинятись.

На даний момент б’юті-індустрія розвивається дуже стрімко, а разом з нею і побажання клієнтів. І часто людина, приходячи до візажиста, вже знає, чого хоче. Буває і так, що клієнт не завжди розуміє, чи підійде йому той або інший образ. Адже однаковий макіяж виглядає на людях по-різному. В цьому і полягає робота майстра – допомогти підібрати, порадити, зробити так, щоб людині було комфортно. Анастасія має свою філософію макіяжу, яку передає клієнтам, адже, на її думку, кожна дівчина унікальна. Для неї природність у макіяжі – це успіх будь-якого образу.

– Влітку головне – не перевантажувати шкіру макіяжем. Найбільш трендовим та практичним є «нюдовий» мейк-ап. Кожна дівчина хоче відчути себе привабливою і без косметики, а ця техніка дозволяє зробити «макіяж без макіяжу». Максимально легкий тон (bb або cc крем), і більше сяйва, адже завдяки йому шкіра виглядає свіжішою. Головне – не переборщити. Не варто занадто багато наносити хайлайтеру, мастити обличчя різними консилерами, а ще, дівчата, запам’ятайте – час чорних, графічних брів вже минув. На даний момент актуальні максимально природні, повітряні брови. Легкий рум’янець і нейтральний колір губ доповнять ваш образ. Кожному сезону року притаманні певні особливості догляду за шкірою. Влітку це, в першу чергу, зволоження і захист від сонця. Я завжди раджу приділяти особливу увагу очищенню шкіри, адже у жаркий сезон це особливо важливо через вплив зовнішніх факторів. Особисто для себе використовую різні маски для обличчя. Вони допомагають бути свіжою і зберегти шкіру в тонусі. Також вважаю за необхідне відвідування косметолога – жодна домашня процедура не замінить догляд професіонала.

На думку візажиста, мода – поняття мінливе, а стиль – постійне. Тому варто не боятися і постійно експериментувати із техніками макіяжу. Кожна дівчина має знайти свій стиль і змінювати його відповідно до настрою, адже немає кращого способу самовираження, ніж наше обличчя.

– У мене немає відчуття, що я працюю, я просто займаюся улюбленою справою, тим, що приносить мені задоволення, надихає і додає сил.

А ще Насті подобається подорожувати з сім’єю, їздити на велосипеді, слухати музику, займатись спортом та відпочивати на природі. Любить помалювати – залишитись наодинці зі своїми думками й побути в гармонії з собою.

Катерина КІХТЕНКО

09.06.2021 09:00
Переглядів: 1072
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.