Депутат Черкаської облради Ігор Новицький: плани, цілі та досягнення

«Не стою на місці, розвиваюсь та розумію наскільки важлива для нашого регіону співпраця з іноземними інвесторами. 26 січня ми радо приймали на борошномельному заводі «Мовер Міл» представників провідних підприємств Азербайджану: «Agro Dairy», «Kraun Ko», «Azersun Holding». У Криві Коліна також завітав третій Президент України Віктор Ющенко та керівник відділу міжнародного співробітництва Міністерства сільського господарства Азербайджанської Республіки Рашад Фараджов.

Поставив за мету продемонструвати всім учасникам делегації, що на Черкащині є можливість інвестувати, започатковувати та вести бізнес. Наш регіон має трудовий потенціал та надзвичайно працьовитих людей. А кожне новостворене робоче місце – це нові надходження до бюджетів громад та їх розвиток.

Що можна відкрити борошномельний завод з нуля та успішно вести аграрну справу. На старті маючи лише зруйновані приміщення, ентузіазм, руки та команду. Що наша Черкащина має потенціал розвитку, а всі інвестиції здатні приносити прибуток при грамотному підході.

Сподіваюся нам це вдалося. І нас чекає новий етап нашого стратегічного, дуже правильного предметного співробітництва з Азербайджанською Республікою».

Ігор НОВИЦЬКИЙ, депутат Черкаської обласної ради

Читайте також: Депутат Черкаської облради Ігор Новицький: плани, цілі та досягнення

02.02.2022 09:39
Переглядів: 419
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.