Частина мікрорайону у Тальному вже другу добу сидить без води

фото тематичне

В районі автостанції у Тальному на Черкащині кілька діб нема води. Цілком зрозуміло, чому серед населення росте напруга: літо, спека, але з крана й не капне, навіть рук нема чим помити, вже не кажучи про приготування сніданку. Ми зателефонували до керівника комунального підприємства «Водоканал» Володимира Гречки та поцікавилися, чи займаються вони вирішенням даної проблеми.

– Зараз шукаємо можливі пориви, – сказав Володимир Васильович. – Перекриваємо цілі ділянки, намагаємося звузити радіус пошуку. Вчора до ночі шукали, нічого не виявили, шукач нічого також не показує. Зараз ідемо вже по другому кругу. Всі на трасах, в тому числі і я. Попросили людей, щоб вони подивилися у своїх колодязях, у підвалах, чи нема поривів – поки інформації нема ніякої.

«Водоканал» звертається до жителів мікрорайону з проханням перевірити свої колодязі та підвали. Якщо є порив, одразу повідомляйте, дзвоніть на підприємство: 3-08-56 (аварійна служба). Це може пришвидшити пошуки та допомогти скоріше відновити водопостачання.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Митрополит Іоан відвідає Тальне у день храмового свята

Читайте нас також в Telegram!

11.07.2022 12:35
Переглядів: 956
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.