Будинок культури у селі на Тальнівщині став пунктом збору допомоги на передову

Завідувачка Будинку культури у Лісовому на Тальнівщині Оксана Бабак розповідає, що заклад культури у селі вже давно став таким собі штабом – пунктом збору, фасування, пакування продуктів харчування, які вже втретє (12 травня) передали у зону бойових дій. Передача вийшла добротна, хоч ресурс, як зізнається жінка, і вичерпується. Цього разу волонтери повідомили, що повезуть харчі на Сумщину та Донеччину, пообіцяли фотозвіт. Оксана Петрівна каже, у селі співпраця налагоджена: гуртом (жителі села, адміністратор, староста – зокрема, допомагав зв’язатися з волонтерами, аби мати змогу передавати провізію військовим, працівники школи, закладів культури – клубу і бібліотеки) трудяться заради спільної мети – Перемоги.

– Зносили картоплю, «столовчики», цибулю, хто приніс упаковку води, макарони, крупи, цукерки, печиво, туалетний папір, консервацію: огірки, помідори, – каже Оксана Петрівна. – Сало у 3-літрових банках люди поприносили. Це, можна сказати, стратегічний продукт, якого завжди мало. Також несли смалець, олію, усе, щоб можна було зварити поїсти: чи хтось, чи й самі хлопці готуватимуть. Приносили продукти як наші корінні жителі, так і вимушені переселенці. Вони також долучилися до цієї справи – йшли в магазин, купували і крупи, і печиво, і консерви. Тушонку, паштети, каші – хто що міг, те й приносив. Хочеться, щоб швидше ця війна закінчилася і люди перестали страждати. Але поки це те, що ми можемо зробити. І ми це робимо.

Окрім продуктів харчування, жителі Лісового активно плели сітки (виготовили більше 10-ка): хто в Будинку культури, у школі, а хто і вдома. Крім цього, гуртувалися, закривали тушонку: «Люди і банки несли, і гроші давали, і приправи, і кришки», – каже Бабак. Готові консерви перемотували, пакували у ящики і підписували у Будинку культури.

– Від свого імені та від волонтерів величезне спасибі всім, хто допомагав, хто не лишився осторонь, хто вірить у наших захисників, хто наближає Перемогу. Здоров’я, миру, спокою, Божого благословіння вам і вашим родинам, – написала Оксана Петрівна на сторінці Будинку культури у Фейсбук.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: У селі на Тальнівщині посадили картоплю для потреб ЗСУ

Читайте нас також в Telegram!

14.05.2022 09:00
Переглядів: 674
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.