Боксерка з Тального буде представляти нашу державу на Чемпіонаті Європи у Грузії

З 8-го по 13 березня в Ужгороді проходив Чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат, який був відбірковим на Чемпіонат Європи. Спортивний боксерський клуб «Тріумф-Спорт» на базі дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Тального та смт. Маньківка взяли в ньому участь з найбільшою кількістю учасниць, що представляли Черкаську область. Всього у Чемпіонаті взяли участь 270 боксерок з 24 областей України.


Із золотом повернулась додому Владислава Солов’янова (м. Тальне). Тепер вона буде представляти нашу державу на Чемпіонаті Європи, який відбудеться влітку в м. Тбілісі (Грузія).
Дар’я Хмельницька (м. Тальне), Мирослава Остапенко (смт. Маньківка), Анастасія Шаргородська (м. Тальне) привезли бронзові нагороди.
За крок до бронзи та 5-ми стали Ангеліна Михайлова (м. Тальне), Крістіна Сирота (смт. Маньківка) та Вероніка Гоменюк (смт. Маньківка).
9-ми стали Маргарита Біліченко (м. Тальне), Ярослава Куцурук (смт. Маньківка), та Діана Погосян (м. Тальне).


Слід відзначити, що Влада Солов’янова – третя дівчина на Тальнівщині, яка стала Чемпіонкою України. Раніше це почесне звання отримували Оксана Гончар (в 2019 році серед дівчат) та Вікторія Левчук (в 2020 році серед жінок-молоді). До речі, Вікторія Левчук зараз проходить навчально-тренувальні збори у Тисовцях, що на Львівщині – готується до Чемпіонату Світу серед молоді. 10 квітня в м. Кельце (Польща) Вікторія буде представляти нашу державу на найвищому за рангом турнірі серед молоді.
Члени клубу та тренер Іван Бабой висловлюють щиру подяку постійним генеральним спонсорам: «Наша боксерська сім’я щиро дякує підприємцю Володимиру Мовчану та ТМ «Перший Млин» за постійну фінансову підтримку. Завдяки Вам, боксери демонструють високий рівень підготовки на кожних змаганнях. Дякуємо, що вірите у наших спортсменів. Навіть остання допомога в поїздці на Чемпіонат України, яка була повністю Вами профінансована, свідчить про небайдужість до підростаючого покоління, нашої молоді. Також хочу подякувати благодійному фонду «Разом з КЕРНЕЛ», який вже третій рік поспіль підтримує наших боксерів та проводить в Маньківці спортивні заходи міжнародного рівня».
Вітаємо та пишаємось нашими спортсменами. Бажаємо перемог у майбутньому.

Марина КАМІНСЬКА

17.03.2021 12:33
Переглядів: 1325
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.