Без верхоглядства та витіюватості (пишномовності, чванства) - Вісті Черкащини

Без верхоглядства та витіюватості (пишномовності, чванства)

Про запланований перший приїзд голови Черкаської облдержадміністрації Боднара Романа Миколайовича на Тальнівщину 5 серпня місцевою владою не розголошувалося. Тож дехто навіть з депутатів районної ради про це дізнався лише випадково, що викликало підвищену зацікавленість до такої конспірації.

Анонсований особистий прийом громадян очільником області розпочали із значним запізненням через напружений графік його відвідин примітних пам’яток району. Біля приймальної голови Тальнівської райдержадміністрації охочих зустрітися з очільником області було близько десяти, прагнучих і жадаючих поділитися з ним проблематикою району. Із власних спостережень побачив, що всі відвідувачі після зустрічі з Романом Боднаром виходили з кабінету з надією та чи не з почуттям вдячності за розуміння.

Моє знайомство з губернатором розпочалося у форматі дружньої розмови, яку він апробував у присутності керівників правоохоронних органів і керівництва району. На мої нарікання щодо безпросвітнього розгардіяшу в роботі місцевої поліції та прокуратури, які мають пильнувати закони, керманич області, демонструючи вміння доходити суті питання без владних жестів, змушував почервоніти тих марудників, хто сваволить та верховодить справами. Відразу склалося враження, це саме той, кого непокоїть прийдешнє суспільне буття та заради чого він має намір розпочати відбудовний період у житті області.

У зв’язку з цим мимоволі згадуєш витіюваті та пишномовні виступи деяких безжурних екс-очільників області на сесіях районної ради, від яких струменіло бравадами, хоч треба бити на сполох.

Тож новий очільник області над усяке порівняння, як умілець укорінювати в роботі державних органів нові правила та «бичувати» бюрократизм, недбалість, зловживання владою та знеохоту чиновників до проблем людей. Це будить думку, що в нас все має піти на добро. І в цьому не закрадається щонайменший сумнів, коли влада намагається діяти відповідно до очікувань людей.

Такої ж думки житель м. Тального Сергій Гоцик, якому вдалося пробитися на особистий прийом до голови ОДА в супереч бажанню керівництва району.

З його слів, він акцентувався на випадках процвітаючого браконьєрства в районі, хижацького ставлення до природи, де правоохоронні органи проявляють бездіяльність та байдужість, що надалі ще більше заохочує правопорушників. Така інформація викликала у Романа Боднара неприхований гнів та потребу заслухати пояснення присутніх німотних чиновників, яким встановлено скорочені строки для розслідування прикрих випадків. Вирішення даного питання Сергій Гоцик добивався від поліції району та області протягом декількох місяців, але марно. Віримо, очільнику області вдалося таке за 10 хвилин.

Надіємося, він є тією потужною, мудрою та освіченою людиною, хто уособлює критичний розум та ніколи не відмовляє собі у можливості бути чесним, справедливим і доброзичливим у спілкуванні з людьми.

Олександр ПИЛИПЕНКО, депутат Тальнівської районної ради

18.08.2020 14:15
Переглядів: 498
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.