5 найрезонансніших подій 2016 року на Тальнівщині - Вісті Черкащини

5 найрезонансніших подій 2016 року на Тальнівщині

Дві смерті від грипу

У січні з життя пішли дві жінки – 55-річна Лариса Кулінич та 48-річна Людмила І. Обидві померли від пневмонії, викликаної каліфорнійським грипом. Жінки мали супутні хвороби, й імунна система не змогла захистити їх від нового вірусу. Після кількох смертей на Тальнівщину доправили додаткові упаковки препарату “Таміфлю”. Востаннє від грипу в Тальному помирали під час епідемії в часи прем’єрства Юлії Тимошенко.

Анатолій Скіченко став найбагатшим депутатом області

Черкаське видання “Інфоміст” визначало найбагатших депутатів обласної ради. Несподівано переміг радикал Анатолій Скіченко із Білашок, який заробив понад 14 мільйонів гривень. У власності депутата перебував будинок на 160 квадратних метрів, квартира на 52 “квадрати” та три автомобілі – BMW, КАМАЗ та мікроавтобус “Мерседес”. У порівнянні із Скіченком борошномельний олігарх Олександр Коротков виглядав справжнім безхатьком – він задекларував трохи більше одного мільйона гривень.

Олександр Маньковський відсудив у держави 35 тисяч гривень

У червні колишній архітектор розбагатів. Тальнівська райдержадміністрація виплатила йому 35 тисяч гривень. Сталося це після того, як Держказначейство заблокувало рахунки Тальнівської РДА.

Маньковського звільнили ще за часів Януковича в 2013 році. Причепилися, що він має освіту інженера-будівельника. Олександр подав до суду. Пройшов 10 засідань. Довів свою правоту. Держава компенсувала йому гроші за вимушений простій.

Після звільнення Маньковського головним архітектором призначили Миколу Щербатого. Той двічі потрапляв у гучні скандали. Спочатку його “люстрували” місцеві свободівці, розбивши об голову десяток яєць. Потім Щербатого затримала СБУ під час отримання 10 тисяч гривень хабара.

Михайло Глийовий зазнав збитків на мільйони гривень

У липні ветеринари виявили чуму свиней у фермерському господарстві “Джерело”, що в селі Лісовому. На в’їзді в село виставили карантинні пости. На фермі знищили півтисячі свиней. Гатили молотами по голові. Глийовий зазнав збитків на суму понад два мільйони гривень. Потерпілі не вірили, що їхні тварини захворіли.

“Це було що завгодно, але не чума свиней. В селі у людей не загинула жодна свиня”, – казав Глийовий. Збитків фермеру так ніхто й не компенсував. Карантинні пости зняли того ж дня.

Олексій Юрченко виграв вибори міського голови

У грудні лікар Олексій Юрченко виграв вибори в непереможного “вічного мера” Тального Олександра Біленка. Перевага Юрченка склала понад тисячу голосів. До того Олександр Біленко п’ять разів балотувався на посаду й завжди перемагав конкурентів. Тепер має інший клопіт – ходить на суд, де його звинувачують у передачі Тальнівського КХП у приватні руки борошномельного олігарха Олександра Короткова. Біленку загрожує від 2 до 5 років в’язниці.

Юрій СТРИГУН

27.12.2016 15:42
Переглядів: 576
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.