33-річний чоловік з Тального потребує допомоги на лікування жахливої недуги - Вісті Черкащини

33-річний чоловік з Тального потребує допомоги на лікування жахливої недуги

33-річний Віталій Карпенко з Тального різко відчув себе зле ще у 2011 році. Тоді лікарі діагностували йому важку хворобу – гострий панкреонекроз. Це серйозне захворювання, що розвивається на тлі запального процесу в підшлунковій залозі. В тому ж році Віталію зробили операцію. Аби жити, йому потрібна постійна підтримка і лікування цього органу. Нещодавно стан чоловіка погіршився, хвороба почала прогресувати і викликала ряд інших супутніх захворювань, які не дають спокою, мучать, потребують додаткового лікування та фінансів.

– Ця хвороба вже не лікується, бо підшлункової практично немає, залишилось відсотків 10-15, її вирізали. Тому вона зовсім перестала виділяти інсулін, як наслідок – з’явився цукровий діабет, погано працюють нирки і жовчний, є й інші хвороби, про які я не буду згадувати,– розказує молодий чоловік. – Як сказали в лікарні, шансів у мене небагато.

Щоб жити, мені доводиться постійно лікуватися, а це безкінечні великі фінансові витрати. Моє самопочуття завжди змінюється: різкі болі з’являються навіть при зміні погоди. Зараз я живу і лікуюсь в Києві. Другу операцію мені робили в Центральній поліклініці Голосіївського району, а цукровий діабет лікую в ендокринологічному центрі. Продовжую працювати, бо гроші на лікування потрібні. Зранку їду в лікарню, мені роблять різні процедури, а потім добираюсь на роботу. Хоч і сам працюю, всі родичі і знайомі підтримують фінансово, але грошей все одно не вистачає, вліз у великі борги, тому вимушений звертатись за допомогою.

Продовження лікування Віталія потребує постійного збору коштів, оскільки витрати вже є непосильні для сім’ї.

– В мене є мрія – знаю, що в Ізраїлі роблять пересадку підшлункової, але я розумію, що це дуже дороговартісна операція, тому в мене навіть надії немає на те, що ця мрія здійсниться, – каже Віталій.

Кожна гривня та щира молитва – вагомий внесок для чоловіка. Будь ласка, не будьте байдужими!

Реквізити для допомоги (Карпенко Віталій Олександрович):

ПриватБанк – 5168-7456-0616-5428

Монобанк – 5375-4141-2632-0653

Альфа-банк – 4102-3251-1607-4162

Фото документів: 

 

 

24.02.2021 17:52
Переглядів: 9049
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.