24 ляпи голови Тальнівської райради Валентини Любомської за 2019 рік - Вісті Черкащини

24 ляпи голови Тальнівської райради Валентини Любомської за 2019 рік

Напередодні Нового року ми завжди підбиваємо підсумки прожитого року для себе і плануємо справи, які маємо зробити у майбутньому.

Отож редакція газети «Новий Дзвін» вирішила опублікувати усі ляпи голови Тальнівської райради Валентини Любомської за 2019 рік. Але, незважаючи на це, чиновниця так і продовжує обіймати керівні посади в районі. Нічого особистого до Любомської не маємо, лише факти, яких на пальцях не перерахувати.

Січень:

-Дефіцит в освітній галузі району – 15 мільйонів гривень. У січні вчителі району ще не отримували зарплату за грудень. У той час пані Любомській за січень нараховано 88 тисяч 538 грн, за лютий – 30 тисяч 344 грн, за 10 днів березня – 27 тисяч 199 грн.. Всього за 2,5 місяці Любомська отримала понад 146 тисяч гривень. До того ж, чиновниця не забула забрати допомогу на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових проблем.

-Реорганізація сільських шкіл, протести батьків проти закриття навчальних закладів, на які голова райради чомусь не їздила, ігнорувала. Мабуть, відповіді на питання, які цікавили громаду, а саме: якими дорогами має їздити шкільний автобус, якщо ями розміром з рів, слизький шлях, харчування та пристойний кілометраж між селами, Любомська не мала.

-Купівля продуктів харчування для районних шкіл за завищеними цінами у фірми підрядника з Христинівки. Після цього у райраді виник неабиякий скандал, божились, хрестились, що створять комісію, аби та перевірила ціни та використання бюджетних коштів. Але вже на початку її створення заявили, що впевнені, що порушень там не буде на 99%. Це у той час, коли продукти харчування в навчальні заклади Тальнівської ОТГ закуповують в кілька разів дешевше.

Лютий:

-Любомську призначають на посаду голови РДА, на випробувальний термін строком 3 місяці. У цей час посадовиця забирає усі надбавки та премії, які отримувала на посаді голови райради.

Березень:

-Екс-голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець під час відвідин Тальнівщини поставив перед фактом Любомську, що на розвиток Тальнівського району закладено лише 1 мільйон гривень, у той час як у Звенигородці – 26 мільйонів. І наголосив, що Тальнівський район не брав участі у жодній із реформ охорони здоров’я, освітньої галузі. Реакція Любомської передбачувана: чиновниця покивала головою і посміялась. Вельбівець наголосив, що Тальнівський район найгірший у Черкаській області.

Квітень:

-Технічний персонал шкіл району 1,5 місяці був без зарплатні. Сільські заклади культури теж побивались без грошей. Замість того, щоб вирішувати проблеми, Любомська знову їх ігнорує.

Травень:

-Місце голови райради залишається вільним. Любомська – у кріслі голови РДА. Всілякими способами чиновниця противиться обранню нового голови райради, адже попереду 2-й тур виборів Президента України. Очільниця району майстерно притримує своє старе робоче місце, аби не лишитись зовсім безробітною.

-У сільських школах курйоз. Через борги РДА перед постачальником продуктів харчування, у навчальні заклади району не завозили харчі близько тижня. Директори шкіл, батьки панікували, кухарі готували з того, що мали. Коли журналісти почали муштрувати посадовців з питаннями, коли ж у школи привезуть харчі, лише тоді проблема зрушила з місця.

Червень:

-Державні інвестиції у сумі 131 мільйон гривень оминають Тальнівщину. А це – втрачені кошти на програми із забезпечення якісною питною водою сільських населених пунктів, програми розвитку сіл. Наші сусіди: Христинівський, Монастирищенський, Уманський райони не полінувались і вибили для себе гарні суми на розвиток. Любомська і тут не спрацювала у потрібному руслі.

-Чиновниця продовжує нічого не робити.

-Знову заборгованість із зарплати освітянам, а ще за енергоносії за зимовий період.

Липень:

-Мільйонні інвестиції у розбудову знову проходять повз Тальнівський район. Ними скористались у Кам’янці Черкаської області, заявивши, що відбудують туристичний «Тясминський каньйон» та в Уманському районі, використавши кошти на розбудову туристичної Осташівської набережної. Мільйонні інвестиції отримали також у Городищенському, Монастирищенському, Корсунь-Шевченківському, Звенигородському, Катеринопільському, Маньківському районах. Тальнівщина могла б розбудувати лісопарк, але Любомська і тут тихенько відсиділась на посаді, не вдаривши палець об палець.

-Скандали із ремонтами доріг у районі. Автомобільні шляхи у жахливому стані, чиновниця заявляє, що то не її компетенція.

Серпень:

-Голова Тальнівської РДА Любомська проігнорувала екскурсію районами, на яку її запросили журналісти. А дарма, адже ми побачили, як працюють на Уманщині та Христинівщині. Дізнались, що Любомська й там бувала з командировками, переймала досвід. Де його впровадила – не видно!

-Борги у 5 мільйонів гривень по зарплаті, енергоносіях, нуль на розвиток, великий штат чиновників – все це аналіз, який надала Черкаська ОДА.

-Звільнена з посади голови Тальнівської РДА Валентина Любомська всілякими способами прагнула повернути собі крісло голови райради.

Вересень:

-Любомська погрожувала журналісту фізичною розправою, після цього поліція відкриває кримінальне провадження. Наразі ведеться досудове розслідування.

-Депутати знову голосують за єдину кандидатку на посаду голови Тальнівської райради Валентину Любомську. Мабуть забули, слова екс-голови Черкаської ОДА Олександра Вельбівця, що за розвитком Тальнівський район на останньому місці.

Жовтень:

-Тяганина із проектом землеустрою щодо встановлення адмінмеж Павлівки Першої. Любомська і тут лобіювала особисті інтереси, цим самим затягуючи справу на місяці.

-Нестача коштів на зарплату техперсоналу шкіл, дірявий бюджет Тальнівського району.

Листопад:

-Скандальний ремонт дороги по вулиці Майданецькій, де фігурують прізвища Любомської та Юрченка.

-Любомська не з’являється на зустрічі з нардепами Нагорняком та Стріхарським, які відвідують Тальнівщину, при тому чиновниця не вважає за потрібне озвучувати їм проблеми нашого району.

Грудень:

-Премія у 70% до зарплатні, яку апелює електорат Любомської, та й сама чиновниця ну зовсім не проти такої грошової надбавки. Але депутатська більшість такої нісенітниці не підтримує, лишаючи лише 20%, передбачених законом.

-Любомська жодного разу не поставила питання про допомогу нашим бійцям на Сході. Хоча тальнівські волонтери продовжують це робити, не зважаючи ні на що. Чиновниця лише апелює про власну премію, при чому це обговорюється на більшості сесії райради. Тож нехай про це знають рідні тих, хто на війні.

-Питаннями протипожежної безпеки дітей районна влада не переймається: відсутність систем автоматичної протипожежної сигналізації об’єктів соціальної сфери, закладів освіти та охорони здоров’я. На сполох забили еменесники після жахливої пожежі в Одеському коледжі, де загинули діти. Любомській воно не пече!

А ще залишились безліч фактів, які пройшли повз оприлюднення у пресі. На ляпи головихи не вистачило б газетної шпальти.

Редакція газети «Новий Дзвін»

27.12.2019 09:41
Переглядів: 3910
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.