Із 22 травня Уряд відновлює роботу транспорту - Вісті Черкащини

Із 22 травня Уряд відновлює роботу транспорту

Сьогодні Уряд прийняв рішення про поступове відновлення з 22 травня роботи транспорту в Україні. 

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Регіони, де за останні 7 днів на 100 тис. населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту”, – зазначив Криклій.

Так, із 22 травня можливе відновлення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні.

Із 25 травня дозволяється перевезення пасажирів у метро, в із 1 червня – залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні. Крім цього, із 1 червня буде відновлено міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.

Із 15 червня прогнозують прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Водночас діють такі вимоги:

– масочний режим;
– температурний скринінг працівників;
– постійна дезінфекція транспорту.

Нагадаємо, із 25 в Україні за певних умов дозволять роботу дитячих садочків.

18000 від 20.05.2020

20.05.2020 17:20
Переглядів: 900
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.