З'явилися нові подробиці про українську вакцину від Covid-19 - Вісті Черкащини

З’явилися нові подробиці про українську вакцину від Covid-19

Україна продовжує розробку власної протикоронавірусної вакцини. Кандидат на вакцину 6 місяців проходив доклінічні випробування на тваринах.

Інформує gazeta.ua

Наразі готуються до наступної стадії випробувань, розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов проєкту “Зе Інтерв’юер“.

“Провели випробування на мишах, робили на кроликах. Доводили, що на введення антигену, що є українським кандидатом на вакцину, виробляються антитіла. Ми довели, що ці антитіла повністю ідентичні тим, що є в організмі людини, яка перехворіла. Далі треба проводити клінічні випробування. Потрібно виготовити 100 тис. доз, а потім вже займатися всіма клінічними дослідженнями”, – зазначив Степанов.

Розробкою займається компанія “Діапроф-Мед” разом зі співробітниками Інституту мікробіології. Українська розробка повністю нейтралізує вірус у живих клітинах. Дослідження проводили у лабораторіях США та Туреччини.

Україна може отримати свою вакцину через рік після проходження усіх стадій випробування.

Сполучені Штати Америки допоможуть Україні прискорити підписання контрактів з компаніями-розробниками вакцин від Covid-19. Про це домовилися глави МОЗ двох країн під час телефонних переговорів 17 листопада.

26.11.2020 10:30
Переглядів: 196
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.