Вийшла з коми тримісячна дівчинка, яку побив її батько

Медики Черкаської обласної дитячої лікарні повідомили, що стан тримісячної Олі, яку побив її татко, покращився. Дівчинка ще перебуває в реанімації, проте вже прийшла до тями. Вона реагує на світло та самостійно дихає, пише “Дзвін” з посиланням на сюжет “ТСН”.

“Стан залишається тяжким, але є позитивна динаміка. Тобто з’явились елементи свідомості, дитина проситься на руки – все це приємний момент”, − визнає завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Віктор Жила.

Батька дитини затримали та вже обрали йому запобіжний захід – два місяці у СІЗО. Мати зараз перебуває в палаті. Жінка говорить, що зараз їй допомагають волонтери. Адже щодня лікарі виписують нові списки з ліками, грошей на які у жінки немає.

“Телефонували із соцслужби та сказали, що якщо мою провину доведуть, то дитину заберуть, але я до цього не причетна”, − зазначила мати маленької Олі.

У службі у справах дітей розповідають, що про проблеми у цій родині нічого не знали.

“За час проживання тут ніяких повідомлень, ні від сільського голови, ні від медпрацівників не було. Ми тільки по факту дізнались, що трапилася така трагедія в родині”, − говорить керівник відділу адміністрації Корсунь-Шевченківського району Людмила Горьова.

Що будуть робити далі, соцпрацівники не кажуть. Поки вони чекатимуть висновків слідства. Мама ж дівчинки збирається довести, що вона може дбати про доньку. Однак скільки ще часу Оля перебуватиме в лікарні, медики прогнозувати не беруться.

28.03.2018 21:44
Переглядів: 1137
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.