Вибір валізи: декілька дільних порад

Хорошу валізу не так легко вибрати. Сучасний ринок пропонує безліч моделей різних розмірів та з різних матеріалів. Наприклад, на сайті https://samsonite.ua/ представлено кілька сотень варіантів, серед яких ви точно знайдете свій.

Матеріал: тканина чи пластик

Моделі з тканини, як правило, менше коштують. Додатковою їхньою перевагою стане наявність зовнішніх кишень, у яких зручно зберігати різноманітні дрібниці, необхідні у дорозі під руками.

Пластикові валізи відрізняються довговічністю та невибагливістю. У разі забруднення їх досить просто протерти. Жорсткий корпус надійно захистить навіть будь-який багаж. Радимо купити до нього на додаток чохол. Він допомагає зберегти зовнішній вигляд валізи та захистити її від пошкоджень.

Розмір: більший або менший

Габарити валізи залежать від тривалості подорожі та кількості потрібних у ній речей:

  • невеликий до 60 см заввишки оптимальний для короткої поїздки на кілька днів;
  • середній до 70 см заввишки вмістить все необхідне для тижневої подорожі на двох або двотижневої на одного;
  • великий до 80 см заввишки доречний для тривалої поїздки кількох людей;
  • дуже великий вище 80 см відмінний вибір для сім’ї, що подорожує морським або наземним транспортом.

Також враховуйте вимоги до габаритів та ваги багажу вашого перевізника. У різних компаній вони можуть дещо відрізнятися.

Колеса: два або чотири

Двоколісні моделі зазвичай невеликі за розміром, тому що чверть їхньої ваги доводиться нести на собі. Чотириколісні моделі дуже легкі та маневрові, адже кожне колесо закріплене на своїй осі та може навколо неї обертатися. Але треба розуміти, що такі валізи на нерівних поверхнях доведеться підіймати. Не забувайте, що повну валізу не варто підіймати за висувну ручку.

Колір: яскравий або темний

Враховуючи, що сучасні моделі робляться з міцних та простих у догляді матеріалів досить розумно зупинити свій вибір на яскравому забарвленні. Такий варіант легше помітити на багажній стрічці та не сплутати з чужим.

Не полінуйтеся позначити свій багаж наклейкою або биркою. Так він повернеться до вас набагато швидше у разі втрати.

Визначившись із головними параметрами, є сенс звернути увагу на гарантію, адже деякі виробники дають її своїм валізам і на 10 років. Не варто відкладати придбання на останній день. Адже у метушні перед поїздкою буде важко зробити виважений вибір.

27.05.2022 16:10
Переглядів: 295
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.