Відтепер область має повноцінний сучасний Центр крові – Роман Боднар

Колишнє приміщення обласної станції переливання крові приватна фірма взяла в оренду 2 роки тому. За цей час сюди інвестували майже 90 млн грн. Це величезна сума. Але мова йде не лише про кошти, а насамперед про якість і безпеку, які гарантують новітнє технологічне обладнання та висококласні фахівці.

Повідомляє Роман Боднар на сторінці у Фейсбук

Тут найновіше роботизоване швейцарське обладнання ROCHE. Важливо, що введене обов’язкове тестування всіх компонентів крові методом ПЛР. Це виключає можливість інфікування реципієнтів на ВІЛ, сифіліс, гепатити.

Річна потужність центру Biopharma Plasma в Черкасах майже 7 тисяч літрів компонентів крові! Це повністю забезпечує заклади. Для хворих – послуга безоплатна, а пошуком донорів займається сам Центр.

Зберігся і колектив, зараз тут працюють більше 70 осіб.

Навколо цього питання було багато політичних чвар, але хочу подякувати і попередньому керівництву ОДА, і обласній раді, що підтримали реконструкцію. Дякуємо всій команді Черкаська обласна станція переливання крові!

Я сам був донором, і в Черкасах також. Повірте, коли ти приходиш у приміщення, коли ти переконаний у безпеці, де хороші комфортні умови, тобі хочеться стати донором повторно! А розвиток культури донорства в Україні та порятунок життів – це головне!

Окрема подяка інвесторам. Можна виводити капітали чи отримувати до кінця життя пасивний дохід. І лише одиниці вкладають у розвиток і живуть справою. Було багато бюрократичних перепон, тому спасибі, що не зупинилися на якомусь із етапів.

Лише в 2019-му році підприємство сплатило 4,4 млн грн податків.

Тож запрошуємо черкащан ставати донорами крові: безпечно для вас і для тих, кому ви рятуєте життя!

P.S. Сьогодні у черкаському центрі здав кров улюбленець черкащанок Олег Винник, сподіваємося, “зірковість” гостя та іменне крісло зроблять донорство більш популярним)

30.07.2020 09:50
Переглядів: 168
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.