В ОДА підписали тристоронню угоду

29 липня підписано Територіальну тристоронню соціально-економічну угоду між обласною державною адміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2020-2025 роки.
Повідомляє ПРОЧЕРК

Про це у «Фейсбуці» інформує голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко.

У своїх виступах голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар та голова обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков наголосили на необхідності реалізації зобов’язань сторін та поліпшення стану соціально-економічних, трудових відносин в області.

«Мав змогу привернути увагу сторін соціального діалогу до питань зайнятості населення працездатного віку, підготовки кадрів, рівня заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати, безпечних умов праці.

Запропонував відновлення практики галузевої співпраці управлінь обласної держадміністрації та відповідних обласних профспілкових комітетів, щомісячних засідань тристоронньої соціально-економічної ради з нагальних проблем трудових відносин. Пропозиція підтримана сторонами соціального діалогу. Вирішення нагальних проблем трудових відносин у значній мірі буде залежати від активної позиції профспілок», – інформує Петро Шевченко.

29.07.2020 15:10
Переглядів: 809
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.