У Золотоноші не хочуть лікувати дітей: сердяться на мера

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський 25 червня на прохання батьків хворого хлопчика виїздив до лікарні, аби з’ясувати, чому дитині не надають медичну допомогу. У лікарні пояснили відмову оглянути хлопчика відсутністю лікаря-педіатра. Про це мер розповів у своєму “Фейсбуці”.

За словами Войцехівського, такі випадки почастішали.

“Цікава історія сталася в суботу, 25-го червня, близько 20-ї години. До мене зателефонував чоловік і повідомив, що його п’ятимісячному внуку, якому третій день не можуть збити температуру, в дитячому відділенні ЦРЛ не надають допомогу. Пояснюють тим, що немає на чергуванні лікаря-педіатра. І дали пораду: мер затіяв реформи, нехай він і лікує. Так як такі випадки останнім часом виникають неодноразово, я вирішив на місці розібратися з ситуацією. Тож прибув туди разом з працівниками міських структурних підрозділів”, – пише мер Золотоноші.

До ургентного лікаря медсестри так і не змогли додзвонитися, тоді як заступник головного лікаря порадив питання лікування дитини вирішувати з міським головою. Протягом тридцяти хвилин приїхав лікар РЦЛ Сергій Козак, який і надав дитині допомогу. У цей час до лікарні привезли також одинадцятимісячну дитину, в якої виявили запалення легень. Невдовзі прибули на місце і керівники лікарні. Медики ініціювали зібрання наради з мерією, аби вирішити низку питань медичної галузі.

Однак на зібрання, яке мало відбутися 27 червня, за словами Войцехівського, вони не прийшли.

“Питань залишається дуже багато і головне з них: чому, коли з міського бюджету щорічно у вигляді медичної субвенції на потреби ЦРЛ перераховується близько двадцяти мільйонів гривень, жителям міста замість надання медичної допомоги розповідають про свої проблеми”, – продовжив обурюватися міський голова. Цей випадок вивчатимуть у МОЗі та правоохоронні органи.

infomist

27.06.2016 13:06
Переглядів: 1010
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.