У лікарні Золотоноші буде нове терапевтичне відділення - Вісті Черкащини

У лікарні Золотоноші буде нове терапевтичне відділення

У Золотоніській центральній районній лікарні ремонтують терапевтичне відділення. Наразі половина крила цілком готова до прийому пацієнтів, на яких чекають повністю умебльовані новенькі палати.

Закінчити ремонт відділення планують вже у цього року, а наступному — візьмуться за хірургічне відділення. До того ж, у планах лікарні купити новий флюорограф і рентгенапарат.

Ба більше, обласна влада звернулася до німецької компанії щодо забезпечення відділення сучасним обладнанням. Така практика вже є в Уманській центральній районній лікарні, щоправда, високоякісним обладнанням лікарню забезпечувала ізраїльська фірма.

На часі також комп’ютеризація Золотоніської лікарні.

– Ми, зі свого боку готові забезпечити програмним забезпеченням, яке у нас є в кардіоцентрі в Черкасах, — зауважив у ході робочої поїздки до Золотоноші очільник області Юрій Ткаченко. — Таким чином ми повністю інформатизуємо заклади охорони здоров’я в Золотоноші та Золотоніському районі.

Такі відділення, як наразі частково відремонтоване терапевтичне в Золотоніській центральній лікарні, мають бути скрізь, переконаний голова облдержадміністрації.

Також він наголосив, що важливо забезпечити медичні заклади району і діагностичним обладнанням, оскільки від його наявності і новизни залежить швидкість і якість лікування пацієнтів.

ВиЧерпно

25.08.2016 15:57
Переглядів: 626
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.