У громаді на Черкащині відкрили меморіальні дошки ще трьом полеглим захисникам - Вісті Черкащини

У громаді на Черкащині відкрили меморіальні дошки ще трьом полеглим захисникам

У селі Княжики Монастирищенської громади відкрили ще три меморіальні дошки на честь полеглих захисників.

Про це повідомили на сторінці громади у фейсбук.

Пам’ятні знаки відкрили на честь трьох захисників:

18000

Читайте також: З маленького міста у міжнародну компанію: як тальнівчанка побудувала кар’єру завдяки іноземним мовам

Читайте нас також в Telegram!

23.06.2026 16:14
Переглядів: 59
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.