У громаді на Черкащині відкрили меморіальні дошки ще трьом полеглим захисникам

У селі Княжики Монастирищенської громади відкрили ще три меморіальні дошки на честь полеглих захисників.
Про це повідомили на сторінці громади у фейсбук.
Пам’ятні знаки відкрили на честь трьох захисників:
- Сергія Прищіпка;
- Дениса Козиренка;
- Володимира Сліпенького.



