У Черкаській ОДА розповіли, скільки коштів спрямують на ремонт доріг області в наступному році - Вісті Черкащини

У Черкаській ОДА розповіли, скільки коштів спрямують на ремонт доріг області в наступному році

Наступного року на ремонт доріг Черкаської області спрямують майже 600 млн. грн. Повідомляється на сайті zmi.ck.ua

Про це під час наради з головою Черкаської ОДА Романом Боднаром та підрядниками, які здійснюють ремонт доріг, озвучив директор департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування та місцевого значення Сергій Чубань.

“На початок 2019 року на ремонт доріг було спрямовано 530 млн. грн. Профінансовано – орієнтовно 450 млн. грн. Кошти на утримання доріг до кінця року у нас є. На наступний рік на ремонт доріг спрямують 586 млн. грн.,- розповів Сергій Чубань.

Він також розповів, що до 1 грудня від адміністрацій районів області та ОТГ збираються пропозиції щодо доріг, які потрібно ремонтувати наступного року. До 10 грудня триватиме їх обговорення, а вже потім буде створено розпорядження з переліком дорожніх об’єктів, які ремонтуватимуться у 2020 році.

Крім цього додав, що реальна сума, яка може спрямовуватися на район в залежності від протяжності доріг – від 10 до 18 млн. грн. Також департамент працюватиме над створенням паспортизації доріг.

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар додав, що при формуванні переліку доріг, які ремонтуватимуть наступного року, потрібно звертати увагу на процес децентралізації, розташування освітніх та мед закладів та враховувати історичну спадщину.

26.11.2019 22:18
Переглядів: 690
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.