Статус Героя Небесної сотні хочуть узаконити: депутати зібралися в Раді

На розгляд парламенту внесуть законопроєкти про визначення статусу захисника і захисниць України і статусу Героя Небесної сотні.

Про це сказав голова Верховної Ради Руслан Стефанчук на погоджувальній раді у понеділок, повідомляє Gazeta.ua.

“Та розпочати розробку гідного соціального забезпечення згаданих категорій громадян”, – повідомив.

“Досі немає чітко визначеного статусу Героя Небесної сотні. Відповідно немає чіткого визначення соціального забезпечення та підтримки родин загиблих.

А найбільше родини переживають і апелюють до прийняття невідкладного закону – зміни до Кримінального процесуального кодексу щодо дотримання розумних строків кримінального провадження”, – сказала заступниця спікера Олена Кондратюк.

Завтра парламент має невідкладно проголосували відповідний законопроєкт 6454, заявила.

“Не важливо скільки їх зараз зібралося біля наших кордонів, важливо – скільки нас всередині і яка підтримка України навколо”, – сказав перший віцеспікер Олександр Корнієнко.

Відбудовується територіальна оборона, повідомив.

“Дуже вдячний всім колегам з усіх партій, які на місцях в обласних, міських радах голосували за виділення коштів, приміщень, підтримку.

Більш як на 300 мільйонів гривень місцеві ради бюджетами підтримали територіальну оборону, і ця цифра постійно збільшується”, – заявив Корнієнко.

Закликав “всіх на цьому тижні до конструтивної роботи в сесійні залі”. “Сподіваюся, всі питання виріщуватимемо оперативно”, – сказав перший віце-сіпкер.

У вівторок парламент розгляне законопроєкти щодо оборони, повідомив перший заступник голови фракції “Слуга народу” Андрій Мотовиловець. Також заявив про законопроєкт про зброю для цивільного населення.

У четвер розглянуть законопроєкти “щодо економічного паспорту”, збільшать фінансування Міністерства оборони, ренти на газ.

“Надприбутки сплачуватимуться до бюджету для фінансування армії”, – заявив.

22-25 лютого народні депутати зберуться на пленарних засіданнях парламенту. А з 1 по 4 березня працюватимуть з виборцями в округах.

Музей Революції гідності планують відкрити наприкінці 2023 року, повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

gazeta.ua

21.02.2022 16:39
Переглядів: 741
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.