Стан вакцинації у школах Черкащини можна подивитися онлайн

Побачити, скільки працівників вакциновані у конкретній школі, садочку чи іншому закладі освіти на Черкащині можна побачити з допомогою спеціального онлайн-інструменту. Про це повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко.

У коментарі Суспільному заступниця начальника обласного департаменту освіти Оксана Сімушіна розповіла, що кожна школа збирає дані та вносить їх самостійно. Інформацію на цій сторінці оновлюють кожні 15 хвилин, тому кількість щеплених у табличці постійно змінюється.

Відсоток вакцинованих педагогів може переглянути кожен охочий у таблицях онлайн-інструменту. Варто лише обрати тип навчального закладу та населений пункт.

Наприклад, станом на 24 вересня у Черкасах менше ніж 80% щеплених у семи школах:

“Дитсадки, спеціальні заклади освіти та 1 – 4 класи шкіл хоч і вносять дані у таблицю, однак не припинятимуть навчання, незалежно від рівня епіднебезпеки. Решта закладів освіти, де менш як 80% щеплених працівників, в умовах «жовтої» зони не можуть працюватимуть в очному режимі”, – зазначив Олександр Скічко.

Що відомо

  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила “жовтий” епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня.
  • У разі введення “жовтого” рівня заклад освіти працюватиме лише за умови наявності в не менше ніж 80% працівників “жовтого” та “зеленого” ковід-сертифікатів. Інакше заклад не працюватиме. Якщо ж область увійде у “червону” зону, вакцинованими мають бути 100% працівників.
  • За словами заступниці голови облдержадміністрації, що курує медицину, Лариси Кошової, вакциновані черкасці з березня 2022-го року зможуть користуватися привілеями. Кожен, хто отримав дві дози вакцини зможе відвідати заклади культури чи освіти під час “жовтого” чи “помаранчевого” епідеміологічного рівня. Заклади освіти ж у такому випадку працюватимуть лише, якщо матимуть 100% “зелений” сертифікат.
  • Рішення щодо роботи закладів освіти приймаються регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у залежності від особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні.

suspilne.media

24.09.2021 17:15
Переглядів: 500
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.