Сезон ремонту доріг старував на Черкащині

На Черкащині завдяки сприятливим погодним умовам почали поточний ремонт доріг. 

Про це повідомляється на сайті zmi.ck.ua

На автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам’янка на ділянках км 153+550 – км 163+650 (у Корсунь-Шевченківському та Городищенському районах) та км 183+717 – км 198+610 (у Городищенському та Смілянському районах) розпочалися роботи з поточного середнього ремонту. Фінансування робіт відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №36 від 29 січня 2020 року.
Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-01 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

На даний час підрядна організація ТОВ “Ростдорстрой” проводить роботи із ліквідації пучин на проїжджій частині із заміною всього конструктиву дорожнього одягу та проводяться роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття.
Під час проведення ремонтних робіт на цих ділянках проектом передбачено: регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг, укріплення узбіч, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків. По завершенню робіт з влаштування нового дорожнього покриття, буде влаштовано нову дорожню розмітку з холодного пластику, встановлено нові дорожні знаки та влаштовано нове бар’єрне огородження. Також буде влаштовано автономне освітлення пішохідних переходів у населених пунктах.
Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП “Дорожній контроль якості”.

27.02.2020 16:10
Переглядів: 1770
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.