Обрали найкращий ескіз великого Державного герба - Вісті Черкащини

Обрали найкращий ескіз великого Державного герба

Художник Олексій Кохан переміг в конкурсі на найкращий ескіз великого Державного герба України. Повідомляє gazeta.ua

“Наступний крок – Мін’юст підготує проект Закону України “Про державні символи”, що буде передано до ВРУ. Якщо депутати підтримують цей вибір конституційною більшістю – відповідний ескіз буде офіційно оформлений, як Великий Державний Герб”, – повідомив у Facebook міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Усього журі надіслали 125 робіт, до конкурсу допустили 112. Серед вимог: містити герб Війська Запорозького, воїна-козака, лицаря з мушкетом та знак Княжої держави Володимира Великого, тобто малий Державний герб.

1992-го Кохан став співавтором Малого державного Гер­ба України. Також він був переможцем конкурсу на ескіз Великого Герба, який проходив у 1996-1997 роках.

25 серпня 2020-го Верховна Рада України ухвалила постанову “Про оголошення конкурсу на кращий ескіз великого Державного герба України”. До 1 грудня доручила утворити організаційний комітет, здійснити всебічне суспільне обговорення ескізу та визначити переможця.

Офіційний герб України (синій щит із золотим тризубом) має статус малого герба. Проте опис великого герба законодавчо не визначений.

20.11.2020 10:56
Переглядів: 141
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.