Нафтогаз оприлюднив березневий тариф на газ

Нафтогаз опублікував вартість блакитного палива. У рамках тарифного плану “Місячний”, ціна на газ у березні становитиме 6,86 грн/куб. м, без вартості розподілу.

Для клієнтів тарифного плану “Річний”, які оформили його торік, вартість газу не зміниться і становитиме 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів, повідомляє пресслужба Нафтогазу.

До кінця опалювального сезону, до квітня, вартість блакитного палива залишається фіксованою і не може перевищувати 6,99 грн/куб. м. Однак постачальники за власним бажанням можуть продавати газ за нижчими цінами.

Також із серпня 2020 року в Україні спростили процедуру зміни постачальника газу. При бажанні будь-який українець може за лічені хвилини відправити заявку і замість газзбуту купувати блакитне паливо у Нафтогазу або будь-якої іншої компанії.

Газопостачальні компанії мають оприлюднити ціни для споживачів на березень. Вони зобов’язані це робити за 5 днів до початку місяця у разі, якщо тарифи відрізнятимуться наступного місяця.

Повідомляє: gazeta.ua

24.02.2021 11:04
Переглядів: 545
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.