На Черкащині стартувала подорож ретро автомобілів (ФОТО)

В Умані стартував Міжнародний фестиваль ретро автомобілів. Вони проїдуть три тисячі кілометрів дорогами України, Молдови та Румунії, щоб підготуватись до ралі в Монте-Карло.

Уманчанам презентували два “Запорожці” блакитно-зеленого і жовтого кольорів. На них пілоти (чоловічий і жіночий екіпажі) ─ автомобілісти Відродженого Київського Клубу, проїдуть три тисячі кілометрів і відвідають 30 міст України, Румунії та Молдови.

В кожному місті планують залучати володарів ретро авто- та мототранспорту і проїхати разом з ними частину маршруту, присвяченого 30-річчю Незалежності України. Так вони готуватимуться до участі в Rallye Monte-Carlo, яке відбудеться у січні 2022 року.

Командор команди Роман Щипков наголосив, що ретро марафон стартував в Умані не випадково. На 12-13 червня припадає 126 річниця старту перших у світі автомобільних перегонів ралі “Париж-Бордо-Париж”.

Умань, на думку командора, ідеальна для ще одного автомобільного заходу світового рівня, який досі в Україні не відбувався.

─ В Умані, на базі парку “Софіївка” є всі можливості провести унікальне автомобільне шоу світового рівня Car show Elegance. Це фестиваль найкращих, найцінніших автомобілів класу “люкс”, який відбувається лише на території старовинних парків або палаців, участь у якому беруть найзаможніші володарі найкрутіших автомобілів, ─ пояснив Роман Щипков.

“Запорожці” вирушили в дорогу після фестивалю Steak Weekend, який тривав – 12-13 червня.

18000.com.ua

17.06.2021 15:44
Переглядів: 499
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.