На Черкащині розшукують майбутніх голів районних державних адміністрацій

Команда президента Володимира Зеленського через проект Lift шукає нових людей, які готові очолити посади районних державних адміністрацій Черкащини, пишуть на сайті hromadske-uman.info.

Основне завдання – консолідація зусиль усіх структурних підрозділів райдержадміністрації задля соціально-економічного та культурного розвитку району.

Майбутній очільник району отримає наступні повноваження:

Здійснюватиме безпосереднє керівництво адміністрацією

Організовуватиме роботу з виконання вимог Конституції та законів України, актів Президента, Кабміну, інших органів виконавчої влади

Призначатиме на посаду та звільнятиме з посад своїх помічників, керівників структурних підрозділів РДА

Розроблятиме та виконуватиме бюджет, програми соціально-економічного та культурного розвитку району

Забезпечуватиме реалізацію державної політики в правовій сфері

Представлятиме РДА у відносинах з іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими організаціями, установами, підприємствами, громадянами – як в Україні, так і за її межами

Кандидат у політичні діячі повинен мати вищу освіту, вміти ефективно керувати людьми, не боятися телекамер та питань журналістів, вміти працювати з великим потоком інформації, не боятися складнощів та перепон, негативно ставитися до корупції і не бути раніше притягнутим до кримінальної відповідальності. Майбутній голова повинен мати базові знання законодавства України.

Усі претенденти можуть залишати резюме на сайті проекту Lift .

12.09.2019 16:27
Переглядів: 1238
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.