На Черкащині проводять інклюзивні уроки гончарства

Заняття з гончарства для інклюзивних класів запровадили у Золотоніській гімназії імені С. Д. Скляренка на Черкащині. Про це Суспільному розповіла директорка школи Любов Денисюк. Повідомляє Суспільне

Приміщення облаштували своїми силами. Зараз гурток відвідують п’ятеро школярів. За словами учениці 7 класу Аліни Різник, на уроках гончарства вона розслабляється і відпочиває.

“Мені дуже тут подобається, я взагалі люблю ліпити з глиною, я фантазую, розслабляюся, відпочиваю від уроків і приходжу сюди у вільний час”, – розповіла вона.

На Черкащині проводять інклюзивні уроки гончарстваСуспільне: Черкаси

Приміщення для занять вчитель гуртка Григорій Блажко облаштував разом зі своїми учнями. З його слів, у кімнаті намагалися створити творчу атмосферу.

За словами заступниці директора гімназії Світлана Буряк, гурток поки проводять тільки для інклюзивних класів, але чимало школярів також цікавляться гончарством.

На Черкащині проводять інклюзивні уроки гончарстваСуспільне: Черкаси

Зі слів директорки Золотоніської гімназії Любові Денисюк, для запікання виробів придбали муфельну піч, а глину замовили зі Слов’янська Донецької області.

З її слів, для дітей дуже потрібна арт-терапія – не тільки глина, а й моделювання, малювання робота з природними матеріалами. Це допомагає побороти страхи та знімає напругу.

Авторка Ірина Філенко

12.10.2020 15:22
Переглядів: 676
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.