Мінцифри обіцяє 1 млн гривень за злом “Дії”

Розпочинається другий етап багбаунті застосунку.

Міністерство цифрової трансформації запускає другий етап багбаунті застосунку “Дія” для всіх охочих. За знайдені вразливості у додатку переможець конкурсу отримає 1 млн гривень.

Про це повідомила пресслужба Мінцифри.

“Вже завтра, 27 липня, Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров проведе брифінг щодо запуску багбаунті. Учасники шукатимуть вразливості (баги) в застосунку та за кожну знайдену помилку отримуватимуть нагороду. Пріоритет цього етапу – тестування Дія.Підпису”, – йдеться в повідомленні.

При цьому у Мінцифри наголосили, що “Дія – найбезпечніший український державний IT-продукт, він не зберігає персональні дані, а лише відображає інформацію, яка вже є в реєстрах.

Нагадаємо, 15 липня Верховна Рада прийняла базовий закон про “Дія City”. Він визначає загальні засади функціонування спеціального режиму “Дія City” для ІТ-компаній, що стосуються свободи діяльності, невтручання держави, презумпції правомірності діяльності, незмінності умов на 25 років, формального характеру процедури набуття статусу резидента “Дія City”. Спецрежим планують запустити до Нового року.

lb.ua

26.07.2021 16:06
Переглядів: 184
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.