Льодяний дощ, сніг, -14: у найближчі три доби на Черкащині складна погода

Останній циклон південної серії «VOLKER» у найближчі три доби створить серйозні випробування складними погодними умовами на Черкащині.

Повідомляє Vikka

Наразі атмосферні фронти вищезгаданого циклону підійшли до західних кордонів Черкащини, і там розпочалися опади, які протягом дня поступово «накриють» всю область. Про це інформує у Facebook начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Буде дуже слизько. Адвекція тепла зумовить підвищення температури повітря, тому льодяний дощ та мокрий сніг перейдуть у дощ.

За розрахунками, сьогодні о 20-23 год. центр циклону перетне наш регіон і відкриє доступ ультраполярному вторгненню арктичного повітря.

Температура різко знизиться і вранці 12 лютого очікуємо 9-14 градусів морозу, і знову сипатиме снігом до неділі 14 лютого. Із небезпечних явищ прогнозують: посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, ожеледь, на дорогах ожеледиця, значний сніг.

Враховуючи різкі коливання температури повітря, випадання опадів у різних фазах, дорожнім та комунальним службам слід завчасно подбати про обробку доріг протиожеледними реагентами. А також прикласти максимум зусиль для очищення доріг та тротуарів від подальшого значного накопичення снігу.

11.02.2021 11:23
Переглядів: 981
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.