Країну охоплять дощі з пекельною спекою: де пройдуть зливи

2 серпня в Україні продовжить переважати спекотна погода, пекельне сонце пожаліє лише західний регіон.

Водночас у більшості областей прогнозують і дощі, повідомляє Укргідрометцентр. У Києві в понеділок очікується дощова, але спекотна погода. Температура в столиці сягатиме +29…31°С.

На заході встановиться комфортна температура, яка в середньому становитиме +23…25°С, а на Закарпатті повітря прогріється до +27°С. Найгарячіше сьогодні буде у Харківській і Луганській областях. Там вірогідні зливи, але стовпчики термометрів показуватимуть до +36°С. На півночі обіцяють температуру у межах +30…32°С. У Чернігівській, Київській, Житомирській та Сумській областях пройдуть зливи.

У центрі також прогнозують опади та спеку. У Черкаській, Кіровоградській, Полтавській і Дніпропетровській областях температура в середньому становитиме +31…33°С. На сході у понеділок буде сухо. У Донецькій і Запорізькій областях денна температура повітря становитиме +33…35°С.

На півдні опади можливі у Херсонській області та Криму. Спека в Херсоні стоятиме у межах +33…35°С, у Сімферополі – +31…33°С. В Одеській області прогнозують грози та +31…33°С, а в Миколаївській – зливи й до +34°С.

gazeta.ua

02.08.2021 09:31
Переглядів: 220
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.