Кабінет міністрів погодив кандидатуру нардепа Олександра Скічка на посаду голови Черкаської ОДА - Вісті Черкащини

Кабінет міністрів погодив кандидатуру нардепа Олександра Скічка на посаду голови Черкаської ОДА

Кабінет міністрів погодив призначення народного депутата від «Слуги народу», колишнього телеведучого та шоумена Олександра Скічка головою Черкаської ОДА. Про це у середу, 20 січня, повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан. Уряд на засіданні, яке відбулося 20 січня, провів співбесіду із 29-річним нардепом та погодив його призначення. Тепер після погодження Кабінету міністрів, його призначення має розглянути президент Володимир Зеленський.

– Це близький для мене регіон. Я працював на окрузі і знаюсь на його проблемах. Я брав участь у розробці стратегії розвитку області. У цій роботі закладені основні напрямки, за якими ми будемо рухатися, – сказав Скічко.

Він озвучив першочергові завдання для себе як для потенційного очільника адміністрації: це боротьба з пандемією, підготовка до вакцинації, проведення роз’яснювальної роботи для населення, розширення програми «Велике будівництво». Скічко також зазначив, що ОДА має зосередитися на питаннях місцевих доріг, завершити адміністративно-територіальну реформу та розвинути внутрішній туризм.

Крім цього, він назвав три пріоритетні цілі для області. За його словами, це розвиток економіки, розвиток людського капіталу, створення комфортних умов для населення.

Відповідаючи на питання в ході співбесіди, зокрема, Скічко акцентував на необхідності розвитку аграрної галузі, розробленні програми меліорації.

Міністр освіти Сергій Шкарлет акцентував на необхідності будівництва в Черкасах дитячого садочку. На це Скічко пообіцяв, що в планах запустити в експлуатацію новий садочок уже цього року.

Після погодження Кабміну Скічко має бути призначений головою адміністрації відповідним указом президента.

Повідомляє: 18000

21.01.2021 12:23
Переглядів: 938
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.