Із робочим візитом Черкащину відвідав перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов - Вісті Черкащини

Із робочим візитом Черкащину відвідав перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов

Оглянули об’єкти програми #Велике_будівництво:

будівництво спортивного комплексу на базі Кам’янського ліцею. Загальна вартість проекту – 5,6 мільйонів гривень.

Пише Роман Боднар на сторінці у Фейсбук

Тут вже влаштовують трибуни, бігові доріжки, окремо буде встановлена огорожа. Вже говорив, що це єдиний масштабний спортивний майданчик на Кам‘янщині. Тому комплекс важливий для всього району.

Місцеві жителі займатимуться спортом у пристосованих для цього комфортних умовах. Також комплекс стане хорошим місцем для проведення розважальних заходів, фестивалів, концертів, що підсилить туристичний потенціал регіону.

 

 

будівництво Черкаського навчально-реабілітаційного центру “Країна добра”.
Це дуже важливий соціальний об’єкт.

Потужності приміщень наявного Центру вже давно вичерпані, а реабілітація та корекція діткам із вадами слуху черкащини просто необхідна.

Цього року ми прибудовуємо спортивний зал, якого так не вистачало вихованцям закладу, третій поверх, облаштуємо дах, утеплимо фасад всього приміщення. Також тут споруджується спортивний майданчик на подвір’ї Центру.

В Центрі навчаються дітки із особливими освітніми потребами, а також проходять відповідні курси їх батьки.

Загальна кошторисна вартість проекту – понад 22 млн грн. Роботи пришвидшуємо, адже зовсім скоро діти прийдуть на новий рік навчання.

Вкотре дякую директорці Ирина Зганяйко, яка не перестає дивувати наполегливістю та енергійністю. Ірина має багато проектних ідей, які сягнули вже міжобласного рівня, будемо втілювати.

реконструкція Черкаського обласного драматичного театру:

Роботи нарешті на фінішній прямій. Приміщення практично готове до відкриття. Глядацький зал відреставрований, меблі також закупили та встановили. На другому поверсі театру красивий просторий хол, де також зможуть проводити міні-вистави, івенти абощо.

Залишається облаштувати сцену, спільно із міською владою маємо зробити площу театру.

 

Після пожежі, яка відбулася 5 років тому, налаштовані вже цього року переглянути прем’єрну виставу у рідних стінах акторського колективу.

▪️Наприкінці робочого візиту С.Трофімов провів співбесіди з головами кількох РДА, а також робочу нараду з керівниками правоохоронних органів.

03.08.2020 09:49
Переглядів: 371
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.