Ігор Шевченко повідомив про реформу медицини: триває будівництво 21 лікарської амбулаторії

На сьогодні в області для розвитку медицини створені центри первинної медичної допомоги, здійснюється робота щодо покращення матеріально-технічного стану медичних установ та розвиток інформатизації сфер охорони здоров’я. Про це на колегії управління охорони здоров’я Черкаської ОДА повідомив очільник області Ігор Шевченко, пише “Прочерк“.

– Триває будівництво 21 лікарської амбулаторії для сільської місцевості, діє урядова програма доступні ліки, розпочато розвиток паліативної допомоги, приділяється значна увага забезпеченню високовартісним обладнанням обласних закладів охорони, розпочата робота щодо творення центру трансплантації кісткового мозку, триває процес вибору сімейного лікаря (76% громадян вже визначилися). На часі реалізація державних гарантій медичного обслуговування населення за державною програмою, – зазначив Ігор Шевченко.

Присутній директор центрального міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Андрій Віленський докладно доповів про зміни в медичній галузі та відповів на запитання присутніх.

26.09.2019 23:05
Переглядів: 313
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.