Хворих хасидів із Умані хочуть повернути до Ізраїлю

Міський голова Умані Олександр Цебрій зазначив на своїй сторінці у “Фейсбуці“, що питання з приїжджими паломниками-хасидами вирішували вчора, 6-го квітня, у форматі обговорення. Повідомляє сайт ПРО ВСЕ

На нараді були присутні представники Офісу Президента, головний рабин УкраїниМоше Реувен Азман, головний рабин Умані Яків Джан, посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон та голова ГО «Небокрай» Уріель Штерн.

У ході робочої наради організували чартерний рейс на Тель-Авів о 9-й годині вечора 6-го квітня. Усі паломники, які мають ознаки застуди або мають власне бажання будуть відправлені до країни Ізраїль. Перед рейсом Олександр Цебрій додав, що має велику надію, що майже всі гості міста відлетять.

Учасники обговорення вирішили тестувати підозрілих на COVID-19. Тести, як зазначає міськголова Умані, закуплені самими паломниками. Усіх виявлених хворих відправлять до Ізраїлю, а пацієнтів середньої тяжкості транспортують до Києва.

– Моя головна мета – збереження вашого здоров’я. Тому й надалі прикладатиму максимум зусиль, аби убезпечити Вас. Дотримуйтесь карантину та самоізоляції, – звернувся до громадян Олександр Цебрій

07.04.2020 11:23
Переглядів: 743
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.