Головна дзеркальна дата 2022: змови на бажання, що можна і не можна робити

Що робити в дзеркальний день і які сюрпризи принесе Всесвіт – дізнайтеся на УНІАН.

Нумерологи і астрологи кажуть, що в цьому році буде кілька дзеркальних дат. Найпотужніша з них – 22.02.2022, так як це число-паліндром, воно читається зліва направо і справа наліво однаково. УНІАН з’ясував, що потрібно зробити сьогодні і яка наступна дзеркальна дата.

Раніше ми говорили про те, коли дзеркальна дата 2022 і складали повний перелік таких днів на рік.

22 лютого 2022 – місячний день і суть дати

Фахівці з езотерики кажуть, що День шести двійок – це унікальна подія, яка трапляється дуже рідко. У поточному тисячолітті таких днів буде всього 60 і сьогоднішня дата – один з них. Вважається, що в цей день можна вирішити багато кармічних питань і перейти на новий життєвий етап.

Є ще два абсолютно унікальних аспекти:

 • 22 лютого випадає на вівторок – другий день тижня;
 • 22 лютого – це 22-й місячний день.

Таким чином виходить, що доба повністю несе в собі енергетику числа 2 – єднання, союзу, партнерства. Цей день відмінно підходить для того, щоб провести час з кимось, хто вам дуже близький і дорогий – чи то це будете ви, чи то ваша кохана людина. Головне – налаштувати позитивні вібрації і не випромінювати негатив.

Що робити в дзеркальний день 22.02.2022

Налаштуйтеся сьогодні на позитивну хвилю / depositphotos.com

Астрологи рекомендують в цю дату:

 • планувати майбутнє;
 • починати відносини;
 • загадувати бажання;
 • миритися з людьми;
 • займатися творчістю і відпочивати.

Також можна зробити ритуал і прочитати змову на виконання бажання. УНІАН пропонує спосіб з хусткою, як найдавніший і перевірений. Візьміть хустку або тонкий шарф, який ви регулярно носите. Затисніть його в руці і чітко скажіть бажання три рази. Бажано при цьому ще його візуалізувати. Потім говоріть слова:

Великим духом Господней помощи будет исполнено желание мое заветное, Ибо помогает Отец Небесный тем, кто о помощи его просит. Придет помощь неведомыми мне путями, реальностью обрастет желание мое, приобретет оно событиями путь для осуществления. Будет Святым Духом дано рабу Божьему (имя) то, о чем прошу я. Платок на желание свое завяжу, Бога о нем попрошу и ждать исполнения буду. Аминь. Аминь. Аминь.

Зав’яжіть хустку в вузол, покладіть в сумку або кишеню, постійно носите з собою, поки задумане не здійсниться.

Чого не можна робити 22.02.2022

У цю дату енергетика згуртованості буде настільки потужною, що якщо ви надумаєте кому-небудь нашкодити, наслідки виявляться жахливими. Сьогодні категорично заборонено:

 • сваритися і пліткувати;
 • бажати зла кому-небудь;
 • лінуватися і байдикувати;
 • випромінювати негатив в будь-якому вигляді;
 • згадувати старі образи.

Також будьте обережні – великі шанси купити що-небудь непотрібне, тому ретельно стежте за витратами. Якщо у вас що-небудь не виходить, не лайте себе і не турбуйтеся, інакше Всесвіт не буде до вас прихильний.

Крiстiна Кащавцева

unian.ua

 

22.02.2022 10:13
Переглядів: 699
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.