Чому необхідно зупинити роботу нелегальних АЗС?

– Найперше – це небезпека для людей, загроза довкіллю;

– Це збитки для бюджетів усіх рівнів;

– Це руйнування інвестиційного клімату. Наявність величезного тіньового сектору б’є по легальному бізнесу. Повідомляється на Офіційній сторінці у Фейсбук Романа Боднара

Сьогодні провели нараду із правоохоронними органами, керівниками силових структур, представниками фіскальної служби та іншими регіональними контролюючими органами.

Кожна структура, яка контролює дотримання вимог законодавства у сфері нафтопродуктів, починає активну роботу в цьому напрямку. Бо, як бачимо по ситуації на сьогодні, проблема досі існує. А значить, що методи боротьби були неефективними.

Як наголосив Олексій Гончарук – Прем’єр-міністр України, АЗС працюватимуть лише з ліцензіями або не будуть працювати взагалі.

Мова не йде про будь-які лобіювання. Держава має захищати інтереси тих, хто платить податки.

За необхідності у співпраці із народними депутатами напрацюємо законодавчі зміни. Нас не повинні зупиняти бюрократичні неточності, які завершуються “круговою порукою” документації і безрезультатністю.

Такі наради будемо проводити щотижня, щоб бачити рух і позитивну динаміку.

Усіх, хто знає конкретні факти незаконної діяльності АЗС, прошу телефонувати на “гарячу лінію” ☎️ (0472) 36-11-13 або ж пишіть на мою офіційну сторінку

28.12.2019 21:17
Переглядів: 512
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.