Чоловік назвався атовцем і збирав на базарі Звенигородки гроші

На днях у Звенигородці було затримано псевдоатовця, який збирав на базарі кошти у відкриту (не опломбовану) скриньку нібито на протез для кисті руки. Загалом за кілька годин йому вдалося зібрати 1610 гривень.

Про це повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук місцевий приватний підприємець Сергій Кердань.

«Чоловік був одягнутий у військову форму й говорив, що отримав каліцтво в зоні АТО. Місцеві активісти його затримали й відвели до райвідділу поліції. При ньому виявили посвідчення інваліда 3-ї групи, виписане на ім’я Зубача Юрія Васильовича, який мешкає за адресою: село Глибокий Потік, Тячівський район, Закарпатська область. Чоловік має травму трирічної давнини, в АТО не був», – пише Кердань.

Після бесіди з містянами Юрій виявив бажання переказати зібрані ним кошти на пам’ятник загиблому героєві Анатолію Михайловичу Зозулі, бійцю Правого сектора, через рахунок БФ “Звенигородський волонтерський рух “З Україною в серці”.

“Звертаюсь до всіх звенигородчан та гостей міста будьте пильніші», ─ пише голова місцевого осередку Правого сектора «Сєдой».

«Мені дуже шкода дізнатися, що пройдисвіт за півтори-дві години зібрав більше коштів на базарі в п’ятницю, ніж наші волонтери зібрали в неділю на потреби наших земляків, які стоять на захисті нашого з вами миру”.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

15.05.2016 14:39
Переглядів: 1875
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.