Черкаському онкодиспансеру новий томограф - Вісті Черкащини

Черкаському онкодиспансеру новий томограф

Черкаському онкодиспансеру придбали комп’ютерний томограф.

Обладнання обласного онкодиспансеру оновили – придбали за кошти обласного бюджету сучасний комп’ютерний томограф – для більш якісного та швидкого обстеження пацієнтів закладу.

Томограф має, на відміну від попереднього, що тут функціонував, у 2-3 рази нижчу дозу променевого навантаження та швидку реконструкцію зображень. Повністю пройти обстеження на ньому можна за 5-7 хвилин. А за 12 секунд сканування пацієнта томограф робить 128 якісних знімків.

Можливість медичних фахівців працювати на сучасному обладнанні, яке відповідає світовим стандартам, наближає послуги для черкащан до європейського рівня. Наш онкодиспансер – у п’ятірці кращих за якістю послуг в Україні.

Я нагадаю, за останні декілька років в онкологічному диспансері провели низку важливих оновлень. Наприкінці минулого року тут створили центр високодозової хіміотерапії з трансплантацією аутологічних гемопоетичних стовбурових клітин кісткового мозку та периферичної крові. І вже провели першу аутотрансплантацію. Повідомляє Юрій Лесюк на сторінці у Фейсбук

08.02.2020 14:09
Переглядів: 515
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.