Черкащина «розжарюється» – найближчими днями прогнозують до 36 градусів

Спека на Черкащині посилюється. Середній температурний фон підвищився на 4 градуси вище норми. Перевищують кліматичну норму і дощі, які не залишають область ще з травня.

Якої погоди очікувати найближчий тиждень – розповів у Facebook начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Головним диригентом погоди залишається антициклон «ZOE». Завдяки йому посилиться приток сонячного тепла, а також зберігається надходження «розжареного» повітря з казахських степів. Тому спека на Черкащині 23-25 червня досягне 31..36 градусів, вночі дуже тепло 20.. 25 градусів. Таким чином середній температурний фон перевищить норму на 5-7 градусів. Суттєвих дощів не очікується.

У вихідні в погоду втрутяться прохолодні повітряні маси атлантичного походження. Формуватимуться окремі вежі купчасто-дощових хмар, дощі з яких освіжать повітря.

У період спекотної погоди бережіть організм від перегрівання, але радимо бути обережними з кондиціонерами, вентиляторами та холодними напоями, адже головне при такій погоді – не застудитися.

У лісі на Черкащині створили пункт для відпочинку.є

vikka.ua

22.06.2021 16:41
Переглядів: 277
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.