Черги, сварки й підроблені перепустки: що відбувається на входах у метро

Сьогодні в Києві почав діяти суворіший карантин. У метро та громадський транспорт людей пускають за спеціальними перепустками.

На станції Академмістечко на входах до підземки чергують із десяток бійців Національної гвардії та поліцейських. Крім перепусток перевіряють у людей посвідки особи – паспорти, водійські права, повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

На станції постійні черги у 20-30 осіб. Люди в масках, але не дотримуються соціальної дистанції. Дехто свариться з нацгвардійцями.

“Бєздєльніки! Пустіть мене до банкомата. У приватній організації працюю. Нам ще не дали перепусток”, – кричав чоловік років 50.

Його не пропустили.

“Деякі люди намагалися перелізти через правоохоронців. Але у них нічого не вийшло. Фізично слабші. Пояснювали людям, що не можна просто так заходити. Ображаються, лаються”, – сказав інспектор оперативного контролю Дмитро.

Частина людей намагається пройти з підробними перепустками. На них відсутні голограми, які є на оригінальних документах.

“Чотирьох уже виявили”, – розповів поліцейський Сергій Головко.

У київському метро постійні черги у 20-30 людей

Працівників лікарень сьогодні пропускають за документами, довідками з роботи. Бо частині з них ще не встигли зробити перепустки, заявили нацгвардійці.

На автобусних зупинках поруч із метро черг практично немає. Поліцейських теж. Дехто з перевізників впускає до салону без перепусток.

gazeta.ua

05.04.2021 10:20
Переглядів: 322
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.