“Батько наш Бандера”: дівчата з Донеччини станцювали під вірусну пісню з червоно-чорними димовими шашками (відео)

Молодь Слов’янська долучилася до всеукраїнського флешмобу.

На Донеччині молоді дівчата станцювали під вірусну пісню “Батько наш Бандера”. Молодь “запалила” біля стели у Слов’янську, вони повісили два прапори та додали “спецефекти” у вигляді червоно-чорних димових шашок.

Відео із запальними танцями під пісню про Бандеру з’явилося на YouTube.

Як повідомило видання “Новинарня”, до флешмобу долучилася молодь з громадських організацій “Слов’янська січ” та “Єдина родина Донеччини”. Дівчата у камуфляжній формі танцювали під ремікс пісні “Батько наш Бандера” на тлі стели біля в’їзду у Слов’янськ.

На стелі молодь встановила два прапори: жовто-блакитний та червоно-чорний (прапор національно-визвольної боротьби українського народу). Окрім цього, запальні танці супроводжувалися димом червоних та чорних фаєрів. Шашки утворили двоколірний дим. В описі до відео зазначено, що дівчата виконали свій танець 17 жовтня.

У коментарях користувачі зазначили, що у РФ знову “запалає” від пісні, під яку тепер станцювали ще й на Донеччині, неподалік від окупованих територій Донбасу.

“Батько наш Бандера” – що відомо про пісню

“Батько наш – Бандера, Україна – мати, ми за Україну будем воювати!”, – у пісні повстанців йдеться про українця, який боровся з “москалями” та загинув під час героїчної битви. Головний герой лежав під дубом “без лівої ноги і правої ноги”, коли до нього підійшла його мати. Згодом жінка поховала сина: “на його могилі слова написала: Слава Україні! Всім героям Слава!”. Патріотична пісня популярна вже багато років, а восени 2021 року вона стала трендовою у соціальній мережі TikTok.

unian.ua

 

19.10.2021 17:06
Переглядів: 299
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.