Реформування шкіл Катеринопільщини зняли з розгляду сесії - Вісті Черкащини

Реформування шкіл Катеринопільщини зняли з розгляду сесії

Раніше ми писали, що до матеріалів чергової сесії Катеринопільської районної ради потрапило питання реформування та перейменування ряду шкіл. Загалом йшлося про пониження ступеня дев’ятирічок у початкові навчальні заклади та перейменування окремих шкіл у гімназії.

29 травня відбулась сесія, однак на ній дане питання не обговорювалось. «Розглядаючи проект порядку денного сесії, депутати не знайшли там питань щодо зміни типу і пониження ступеня одинадцяти закладів загальної середньої освіти. Адже напередодні на засіданнях постійних комісій районної ради не були погоджені проекти рішень з цих питань і відповідно їх виключили з проекту порядку денного сесії», – пояснюють на офіційному сайті Катеринопільської районної ради та райдержадміністрації.

Депутат райради Василь Кураш, який добре обізнаний з проблемами освіти, оскільки займає посаду директора Вікнинського НВК, коментує цю подію так: «Реорганізація та перейменування шкіл потягнуть за собою переробку установчих документів, статуту, печатки, свідоцтв. Потрібно здійснити відповідні записи в трудові книжки усім співробітникам. І все це напередодні виборів та завершального етапу адмінреформи. Що це означає? Що через 5 місяців ми знову робитимемо те саме, бо школи вже належатимуть не до Катеринопільської райради, а Катеринопільської ОТГ. А можливо керівництво ОТГ ще й матиме інше бачення щодо їхньої реорганізації. Нема сенсу витрачати час, ресурси на подвійну роботу».

Вчителі згадуваних закладів освіти зітхнули з полегкістю. Кажуть, що, оскільки нині сесія дане питання зняла з розгляду (а працівників треба за два місяці попереджувати про скорочення), можна років два працювати спокійно, бо поки новообране керівництво ОТГ сформується, вивчить проблему, пройде якийсь час: не будуть же вони реорганізовувати навчальні заклади посеред учбового року?!

 

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

03.06.2020 11:25
Переглядів: 1111
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.